Barcelona me super ofertë për Coutinhon

Barcelona është e gatshme të ri-investojë të ardhurat e transferimit të tyre rekord nga Neymar me një ofertë 120 milionë funta për yllin e Liverpoolit Philippe Coutinho, raporton Daily Star.

Katalanasit kanë nevojë për një emër të madh këtë verë pasi Paris Saint-Germain ja rrëmbeu Neymarin për 222 milionë.
Dhe Coutinho është vetëm një nga lojtarët që pritet ti afrohen para përfundimit të dritares së transferimeve, së bashku me lojtarin e Dortmundit, Ousmane Dembele.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *