Barcelona ka refuzuar 45 milionë euro për Andre Gomes

Barcelona ka hedhur poshtë një ofertë prej 45 milionë euro për mesfushorin Andre Gomes dhe një ofertë prej 35 milionë euro për lojtarin e shërbimeve Sergi Roberto nga klubet e panjohura, sipas Mundo Deportivo.

Klubi i Katalonjës thuhet se ka besim të plotë në Gomes përkundër një sezoni 2016-17 të dobet dhe po refuzojn të negociojnë për produktin La Masia Roberto.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *