Barcelona ka hapur bisedimet për Marco Verrattin

Barcelona ka hapur bisedimet me Paris Saint-Germain lidhur me një marrëveshje të mundshme për Marco Verratti, sipas Gazzetta dello Sport.

Marco Verratti ka qenë prej kohësh i lidhur me një lëvizje larg kryeqytetit francez, me Barçën që në fillim kanë udhëhequr garën ndajë Juventusit dhe Interit për nënshkrimin e tij.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *