Barcelona hedhë sytë nga ylli i Bayern Muchen

Image result for douglas costa

Barcelona po konsideron të bëjë një lëvizje për sulmuesin e Bayern Munchen Douglas Costa, sipas gazetes katalunase Sport.

Braziliani mund të kushtojë rreth 40 milionë euro dhe ka tërhequr interes nga Paris Saint-Germain dhe Tottenham, por tashmë edhe Barca ka shprehur interesim dhe mund të bëjë një ofertë këtë vit.Se cilën ofert do ta pranojë Bayern mbetet të shihet në ditët në vazhdim.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *