Asensio: Dua që Real Madrid të më shpërblej

Marco Asensio dëshiron të shpërblehet nga Real Madrid për progresin e tij në sezonin e kaluar pas interesimit nga Arsenali, Manchester United dhe Juventus, sipas Don Balon.

Presidenti i Madridit, Florentino Perez, është i vendosur të mos shesë Asensio, por sulmuesi është duke kërkuar një rol të rëndësishëm në ekipin e Zinedine Zidane dhe një kontratë që përputhet me kushtet që ofrojnë Arsenali dhe Unitedi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *