Arturo Vidal tek Manchester United?

Arturo Vidal është një objektiv i madh transferimi për Chelsea-in dhe Manchester United

Ardhja e verës në Bayern Munich, Leon Goretzka mund të shihte largimin e Arturo Vidal. Mesfushori kilian ka të ngjarë të jetë një objektiv transferim për Chelsea-in dhe Manchester United. Klubi i Old Trafford po udhëheq garën për nënshkrimin e tij, me Jose Mourinhon duke i kërkuar Alexis Sanchez dhe Paul Pogba-ës që të bindin 30-vjeçarin që të kalojë në Manchester, kjo mbetet të shihet, sipas Bild.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *