Arsene Wenger ka objektiv Marcelo Brozoviç

Arsene Wenger ka shënuar mesfushorin e Interit Marcelo Brozoviç si një objektiv të verës ndërsa ai duket të përforcojë mesfushën e tij në Arsenal përpara sezonit të ri, sipas një raporti nga ESPN.

Gunners tashmë kanë shtuar Sead Kolasinac dhe Alexandre Lacazette në skuadrën e tyre, edhe pse Wenger është i prirur të forcojë edhe më tej skuadrën e tij.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *