Arsenali tregon interesimin për të nënshkruar Nemanja Matiç

Arsenali është klubi më i fundit që tregon interesimin për të nënshkruar mesfushorin e Chelseat Nemanja Matiç, sipas Di Marzio.

Matiç ka qenë i lidhur me Manchester United dhe Juventus, me Blues të gatshëm për të shitur at, ndërkohë që sjellin Tiemoue Bakayoko nga Monako, Arsene Wenger madje është i gatshëm të përdorë Alex Oxlade-Chamberlain si pjesë të marrëveshjes.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *