Arsenali po kërkon të nënshkruaj talentin e ri Domingos Quina

Arsenali po kërkon të nënshkruaj talentin e ri premtues të West Ham Domingos Quina, sipas Sky Sports.

17-vjeçari u bashkua nga Chelsea sezonin e kaluar dhe mori pjesë në fushatën e klubit të Ligës së Evropës në fillim. Një seri shfaqjesh të forta në U-19 Euros kan bërë Gunners të cilët kanë bërë një ofertë për Quina përpara se të shkojë në West Ham, edhe njëherë duke kërkuar të nënshkruajën të riun.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *