Arsenali me ofertë të re për Thomas Lemar

Arsenali ka bërë një ofertë të përmirësuar prej 45 milionë euro për Thomas Lemar, por Monako pritet të kundërshtojë ofertën e fundit për anësorin, raporton L’Equipe.

Një ofertë prej 40 milion euro nga Arsenali tashmë është refuzuar nga Monaco, ndërsa Lemar nuk do të kërkojë të detyrojë një lëvizje në stadiumin Emirates këtë verë.

Manchester United, Tottenham dhe Atletico Madrid janë të gjithë duke mbajtur një sy në situatën e Lemar pasi Arsenali mendon të bëjë një ofertë të tretë për 21-vjeçarin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *