Arsenali me ofertë prej 30 milionë euro për të nënshkruar Arda Turan

Arsenali po përgatit një ofertë prej 30 milionë euro për të nënshkruar Arda Turan nga Barcelona, sipas raporteve në Turqi dhe Spanjë.

30-vjeçarit i është thënë se nuk është më i dëshiruar nga ana katalanase, duke bërë që Inter të bëjë një qasje. Megjithatë, Gunners janë më afër një marrëveshje, me ish-yllin e Atletico Madridit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *