Arsenali ka refuzuar 4 milionë funta për portierin Wojciech Szczesny

Arsenali ka hedhur poshtë një ofertë prej 4 milionë funta nga Juventusi për portierin Wojciech Szczesny, sipas The Sun.

Szczesny kaloi sezonin e kaluar në huazim në Romë dhe Arsenali po mban çmimin për të 13 milionë funta, por Polakut i ka mbetur vetëm edhe një vit në kontratën e tij dhe është parë nga Juventusi si zëvendësim afatgjatë për Gianluigi Buffon.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *