Arsenali ka bërë një ofertë prej 12 milionë euro për Simon Kjaer

Arsenali ka bërë një ofertë prej 12 milionë euro për mbrojtësin e Fenerbache Simon Kjaer, sipas TurksVoetbal.

Gunners do të përballen me konkurrencën nga AC Milan dhe Inter, edhe pse klubi Turk nuk ka gjasa të pranojë asnjë ofertë më pak se 15 milionë euro.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *