Arsenali i ofron Rob Holding një marrëveshje të re

Mbrojtësi i Arsenalit, Rob Holding, është vendosur për një marrëveshje të re në klub, sipas një raporti nga The Mirror.

21-vjeçari, i cili nënshkroi nga Bolton në një marrëveshje me vlerë rreth 2.1 milionë funte, ka bërë përshtypje në sezonin e tij të debutimit në Arsenal dhe do të shpërblehet me një kontratë të përmirësuar.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *