Arsenali dhe Tottenham të interesuar për Mateo Kovacic

Arsenali dhe Tottenham janë të dy në drejtimin për të nënshkruar mesfushorin e Real Madrid Mateo Kovacic, sipas Diario Gol.

As njeri klubi nuk ka bërë ende ndonjë ofertë për përfaqësuesin e Kroacisë, i cili është gjithashtu në objektivat Rom-ës, AC Milan dhe ish-klubi Inter, mbetet të shihet se sa do të jet oferta e Arsenalit dhe Tottenhamit për lojtarin e Real Madridit Mateo Kovacic.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *