Arsenal dhe Mbappe kjo është situata

Image result for kylian mbappe

Arsenali është jashtë garës për të nënshkruar me yllin e Monacos Kylian Mbappe dhe do ta kthejë vëmendjen e plotë ndaj dy yjeve të tjerë-Alexandre Lacazette dhe Thomas Lemar.

Adoleshenti ishte prioriteti kryesor i Arsene Wenger, por me interesimin e shumë klubeve më të mëdha të Evropës, Gunners kanë pranuar se ai mund të jetë jashtë mundësive të tyre.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *