Anglia publikon listën e futbollistëve për kualifikueset e radhës të botërorit “Rusia 2018”

Kombëtarja e Anglisë e ka publikuar listën e futbollistëve që i ka ftuar për dy ndeshjet e radhës në kuadër të kualifikimeve për botërorin “Rusia 2018”, Anglia do të luajë kundër Skocisë në Glasgov më 10 qershor në kuadër të kualifikimeve për botërorin e 2018-s, ndërsa më 13 qershor “Tre Luanët” do të luajnë një miqësore kundër Francës, Anglia i prin grupit F me 13 pikë dhe është në rrugë të mirë për ta siguruar një vend në botëror.

Kjo është lista e plotë:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *