Andrea Belotti ka dëshirë të nënshkruaj me AC Milan

Andrea Belotti i ka thënë AC Milan se ai dëshiron të bashkohet, por Rossonerët nuk janë dakord me çmimin e kërkuar të Torinos, sipas Sky Sports.

Italiani ka tërhequr interes nga Chelsea, por Ana e Vincenzo Montella po bën një qasje dhe ai e ka bërë të qartë nëpërmjet ndërmjetësve se ai dëshiron që të ndodhë. Torino kërkon 100 milionë euro, por Milani ofron 40 milionë euro plus Gabriel Paletta dhe M’Baye Niang.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *