Alvaro Morata dëshiron ta ketë edhe Gareth Bale në Manchester United

Alvaro Morata i ka thënë Gareth Bale që të bashkohet me të në Manchester United, raporton Don Balon.

Morata është në radar të Unitedit dhe se ata përballen me një betejë me AC Milan për të bërë një marrëveshje për sulmuesin e Real Madridit.

Spanjolli me sa duket i tha ish-sulmuesit të Tottenham Bale për të bërë lëvizjen në Old Trafford, si dhe Jose Mourinho do ta  ndërton një ekip të aftë për të sfiduar për tituj sezonin e ardhshëm.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *