Adrien Rabiot: Nuk kam vendosur ende për të ardhmen time në PSG

Adrien Rabiot nuk jam i sigurt nëse do të qëndrojë me PSG përtej kësaj vere.

Mesfushori i PSG dhe objektivi për transferim i Barcelonës Adrien Rabiot pranon se nuk e di nëse do të qëndrojë me klubin përtej kësaj vere. Kontrata e Francezit skadon në 2019-en dhe bisedimet për zgjatjen e marrëveshjes së tij janë ngadalësuar. “A do të jem akoma këtu vitin e ardhshëm? Nuk e di, do të shohim,” tha ai pasi PSG morën Kupën e Ligës (Coupe de la Ligue). “Por unë gëzoj çdo moment dhe çdo trofe që fitoj me klubin tim”, tha ai për Canal+.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *