A mundet Gareth Bale të rikthehet në Premier Ligë?

Jose Mourinho dëshiron marrëveshje të shkëmbimit mes David De Gea dhe Gareth Bale

Menaxheri i Manchester United, Jose Mourinho, do të konsiderojë mundësinë që David De Gea të bashkohet me Real Madridin në fund të sezonit, nëse anësori Gareth Bale do të përfshihet në ndonjë marrëveshje për portierin e klasit botëror. De Gea pothuajse u zhvendos në Bernabeu në verën e vitit 2015 dhe vazhdimisht ka qenë i lidhur me kalimin në kryeqytetin spanjoll,mbetet te shihet se qfarë do të ndodh me De Gea dhe Bale, sipas Diario Gol.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *